foto1

    Od 1 do 5 października 2018r., tradycyjnie już, maturzyści, wsparci posiłkami przez grupę odważnych drugoklasistów, przebywali na obozie matematycznym w Zakopanem.
    Choć długoterminowe prognozy pogody były pesymistyczne, nadzieja na piękną polską jesień nas nie opuszczała. I… stało się. Stolica Tatr, skąpana w słońcu, zachwycała i onieśmielała swoim pięknem. Dostojeństwo i potęga gór sprawiły, że całki, ciągi, planimetria, okraszone powtórkowymi zadaniami z biologii i sympatycznymi pracami nad motywami literackimi, zostały „oswojone”! A w naszych uszach brzmią słowa S.Brzozowskiego: „Wy nie wiecie co to jest matematyka! Wy myślicie: liczby, liczby! Nie! A ona śpiewa, gra jak kryształ. Cała dusza tonie w dźwięcznym, przejrzystym krysztale!”.
zakopane kola art

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I w Opolu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Klauzula informacyjna Zgadzam się