foto1

      W środę, 19 grudnia uczniowie klas 2ab uczestniczyli w warsztatach z kulturoznawstwa - The United Kingdom: A Country of Countries, które prowadził dr Tomasz Gornat, pracownik naukowy w Instytucie Filologii Angielskiej Uniwersytetu Opolskiego. Uczniowie naszego liceum mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, odpowiadając na pytania w przygotowanym dla nich quizie oraz poszerzyć wiadomości z zakresu wiedzy o krajach angielskiego obszaru językowego. Wizyta uczniów naszego liceum była możliwa dzięki wieloletniej owocnej współpracy naszej szkoły z Instytutem Filologii Angielskiej Uniwersytetu Opolskiego, którą koordynuje nauczyciel języka angielskiego, mgr Grzegorz Tutak.
an1
an4an3

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I w Opolu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Klauzula informacyjna Zgadzam się