foto1

     14 lutego 2019 roku w bibliotece szkolnej odbył się pisemny konkurs czytelniczy. Czego dotyczył i co sprawdzał? Znajomość treści jednej z ulubionych młodzieżowych igrzyska smierci tom 1 w iext35360614powieści - "Igrzysk śmierci" Suzanne Collins. Uczniowie klas trzecich gimnazjum zmagali się aż z osiemdziesięcioma pytaniami, które dokładnie zweryfikowały, kto jest znawcą pierwszej części trylogii.
A oto wyniki konkursu:
I miejsce: Wiktoria Szymańska-3aG
II miejsce: Kamila Kiziak-3aG
III miejsce: Nikola Sykulska-3bG
IV miejsce: Bartosz Zając-3bG
Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy i gratulujemy!!!
Konkurs przygotowała Pani Anna Bęben.
konkurs igrzyska śmierci art

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I w Opolu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Klauzula informacyjna Zgadzam się