foto1

      We wtorek 19.03.2019 roku naszą szkołę odwiedził Jack Reid, Amerykanin z Teksasu, wykładowca na Uniwersytecie Opolskim. Uczniowie klas 2c, 2d, 2a i 2b uczestniczyli w prezentacji pod tytułem High Schools in America, podczas której mieli możliwość zapoznania się z amerykańskim systemem oświaty, jak również dowiedzieć się wielu ciekawostek związanych z codziennym życiem szkolnym uczniów zza oceanu.
     Powtórna możliwość goszczenia Jacka Reida w murach naszej szkoły to efekt współpracy naszego liceum z Uniwersytetem Opolskim, koordynowanej przez nauczyciela języka angielskiego, mgr. Grzegorza Tutaka.

Amerykanin kolaż art

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I w Opolu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Klauzula informacyjna Zgadzam się