foto1

Chiny 3

Julia Łyjak Moja przygoda z Chinami

Nazywam się Julia Łyjak i jestem uczennicą klasy o profilu lingwistycznym a wybrałam ten kierunek, ponieważ lubię poznawać języki obce. Wiem też, że umiejętność władania minimum jednym obcym językiem, może być przepustką do tego, by w przyszłości związać się zawodowo z międzynarodową firmą. Szybko przekonałam się, że to języki państw azjatyckich najmocniej mnie interesują. Odkąd pamiętam, fascynuje mnie wszystko, co wiąże się z krajami orientalnego Wschodu.

To zaledwie fragment artykułu Julii, uczennicy klasy 3f, która pokazuje nam, jak ważne są pasje, i że wato o nie zawalczyć. Przeczytajcie TEKST JULII, być może i Was zainspiruje do realizacji własnych marzeń.

Julii gratulujemy i życzymy powodzenia!

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I w Opolu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Klauzula informacyjna Zgadzam się