foto1

    7.06.2019 w Sali Kopernikowskiej miało miejsce podsumowanie Tygodnia Promocji Zdrowia. Pani wicedyrektor, Dorota Wołyniec i Pan wicedyrektor, Piotr Dedyk wręczyli nagrody uczniom, którzy w dniach od 3 czerwca do 7 czerwca brali udział w rozmaitych konkursach, tematycznie związanych ze zdrowiem i ekologią. Niezwykłą oprawę muzyczną uroczystości zapewniła Julia Leibig - uczennica z kl. 2e. Licealistki kl. 2c - Julia Murza i Julia Jurek przedstwiły prezentacje multimedialne: "Wpływ gier komputerowych na psychikę uczniów"(Julia Murza) i "Fomo, czyli niepokój,że coś mnie omija!"(Julia Jurek).

    Podsumowanie Tygodnia Promocji Zdrowia poprowadził Samorząd Uczniowski. A oto kilka pamiątkowych zdjęć.

podsumowanie Tygodnia Zdrowia kolaż 2019art

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I w Opolu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Klauzula informacyjna Zgadzam się