12 czerwca po raz drugi odbył się w LO1 Międzyszkolny konkurs recytatorski języka angielskiego „Enchant me” skierowany do uczniów opolskich szkół podstawowych i gimnazjów.
Nasi młodsi koledzy i koleżanki wykazali się znakomitą znajomością języka angielskiego oraz wyśmienitą pamięcią i umiejętnościami recytatorskimi. Dla komisji konkursowej składającej się z zaproszonych ekspertów w dziedzinie języka angielskiego wyłonienie zwycięzców nie było łatwym zadaniem.
Uczestnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych.

Klasy IV-VI szkoła podstawowa
I miejsce- Natalia Dewsbury z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Opolu
II miejsce- Oliwia Rojek z Publicznej Szkoły odstawowej nr 29 w Opolu
III miejsce- Marta Popów z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 29 w Opolu
Wyróżnienia: Robert Mulcharczyk i Wiktoria Kopczewska z Publiczne Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Chróścicach

Klasy VII-VIII szkoła podstawowa, III klasa gimnazjum
I miejsce- Wiktoria Szymańska z Publicznego Gimnazjum nr 6 w Opolu
II miejsce- Kamil Pampuch z Zespołu Szkolno-przedszkolnego im. Pisarzy Śląskich w Złotnikach
III miejsce- Karolina Kręgiel z Publicznego Gimnazjum nr 6
 GALERIA ZDJĘĆ NA NASZYM FB

Zwycięzcom i wszystkim wyróżnionym uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy

i życzymy kolejnych sukcesów w nauce języka angielskiego.

konkurs