... uczniowie naszej szkoły odwiedzili firmę Capgemini w ramach Dnia Otwartego. Jak zawsze było mnóstwo wrażeń. Na początek pierwszoklasiści w zajmujący sposób zgłębili swoją wiedzę na temat działalności całej korporacji. Dowiedzieli się czym zajmują się prowadzący zajęcia i jak wygląda praca w „Capie”. W grupach starali się znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego w firmie tak wielką wagę przywiązuje się do wszechobecnych w budynku wartości, takich jak: Honesty, Boldness, Trust, Freedom, Fun, Modesty, Team spirit.

Po części teoretycznej przyszedł czas na tzw. office tour. Wraz z pracownikami firmy uczniowie mogli zobaczyć, jak wyglądają stanowiska pracy, kuchnia pracownicza, pokój dla mam, czy tzw. chill-out room. Na sam koniec uczestnicy wzięli udział w interaktywnym quizie o firmie Capgemini, po którym trójka zwycięzców otrzymała firmowe upominki.

Z siedziby firmy pierwszoklasiści wyszli z solidną dawką wiedzy na temat firmy patronackiej, w bardzo dobrych humorach oraz z firmowymi gadżetami w rękach.

Capgemini 2019 czerw.2jpgartCapgemini 2019 czerwart