Maturzyści - wyniki Matury 2019 będzie można sprawdzić 4 lipca (czwartek) na stronie OKE.

Świadectwa będą wydawane przez wychowawców od godziny 9:30 w Sali Kopernikowskiej.

Świadectwo może odebrać także osoba pisemnie upoważniona przez maturzystę. Jeśli ktoś nie będzie mógł we wtorek odebrać świadectwa, proszę zgłaszać się w późniejszym terminie do sekretariatu szkoły.

Przypominamy także, że w razie (czego oczywiście nie życzymy) niezdania jednego z obowiązkowych egzaminów, należy złożyć do 11 lipca w sekretariacie szkoły pisemne oświadczenie o przystąpieniu do egzaminu poprawkowego (wniosek dostępny będzie w sekretariacie lub  do pobrania TUTAJ)