W górę

foto1

RPOPLOPOEFS

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I w Opolu, jako realizator projektu „Licealista na rynku pracy – zdobywanie kompetencji zawodowych przez uczniów szkół licealnych Miasta Opola”, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego  Funduszu Społecznego, ma przyjemność poinformować, że w konkursie na logo projektu komisja  wyłoniła zwycięską pracę, której autorej jest Bartosz Kuryło z Liceum Nr I w Opolu.

Wybrane przez komisję logo będzie wykorzystywane  do celów informacyjnych, promocyjnych, reklamowych i korespondencyjnych związanych z projektem.

Autor1 praca1

Stopka kolorowa

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I w Opolu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Klauzula informacyjna Zgadzam się