Nasza szkoła, wpisując się w uroczyste obchody 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, była organizatorem zawodów w łyżwiarstwie. Liczba zgłoszonych do rywalizacji uczestników przerosła nasze oczekiwania - na zawody przybyła rekordowa liczba łyżwiarzy!

Uczennice Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr I zdobyły trzecie miejsce, występując w składzie: Paulina Hryniewicz, Magdalena Wilga, Agata Wocka, Julia Murza.

Ogromny sukces indywidualny odniosła Paulina Hryniewicz, która została najlepszą zawodniczką turnieju.

Serdeczne podziękowania dla uczniów naszej szkoły za organizację oraz dla nauczycieli - Pani Aleksandry Fabiańczyk, Pani Agnieszki Liro-Jończy i Pana Bartosza Rossa.

zawody łyżwiarskie 6 2018zawody łyżwiarskie 1 2018