W górę

foto1

Za naszymi Maturzystami pierwszy dzień trudnych zmagań. Egzamin z języka polskiego.Obraz1art

Jeszcze przed wejściem do sali ostatnie powtórki, pytania, czy "metal wynaleziony przez Geista był lżejszy od powietrza czy może jednak od wody", upewnianie się w kwestii nazwisk bohaterów "Dziadów" części III - Cichowskiego, Wasilewskiego i Janczewskiego, ostateczne rozstrzyganie, czy "Jacek Soplica czarną polewkę dostał, czy też jednak nie"... Niepewność, co tym razem będzie... Przygotowywanie talizmanów na szczęście. To przecież poważny egzamin, egzamin dojrzałości, który daje przepustkę na wymarzone studia wyższe. Warto więc zrobić wszystko, by wynik był jak najlepszy.

Zobaczcie relacje w TVP 3 Opole na temat tego, jakie wrażenia mieli nasi Maturzyści...

http://opole.tvp.pl/37073184/rozmowa-dnia-wiktoria-grudniok-zofia-godlewska

http://opole.tvp.pl/37068951/kurier-opolski-wydanie-popoludniowe-4-maja-2018

            
     zdjęcie ze strony TVP 3 Opole - Rozmowa dnia

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I w Opolu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Klauzula informacyjna Zgadzam się