W górę

foto1

       Prezydent miasta Opola z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości zorganizował sześć konkursów literackich oraz plastycznych. Jedna z uczennicEwa naszej szkoły - Wiktoria Szymańska z klasy 2 aG - wzięła udział w konkursie plastycznym pod tytułem „Ludzie i symbole Niepodległej” i zajęła III miejsce

       27 kwietnia odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród w Liceum Ogólnokształcącym nr IX. Gdy zapytano Wiktorię, dlaczego postanowiła uczestniczyć w tej olimpiadzie, odpowiedziała:

      Rocznica, którą obchodzimy, jest niezwykle ważna. Równo 100 lat temu nasi przodkowie wywalczyli dla nas niepodległość. Aby uczcić ich zasługi a także wyrazić swoją wdzięczność, postanowiłam przedstawić własną wizję wolności. Bardzo się cieszę, że została ona doceniona. Jestem dumna z tego, iż całe nowe pokolenie pamięta o naszej historii. Potwierdza to ponad 800 prac nadesłanych przez osoby uczęszczające zarówno do: przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów jak i szkół średnich.

                                                                                                       ~Gratulujemy Wiktorii!

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I w Opolu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Klauzula informacyjna Zgadzam się