W górę

foto1

...dla Remigiusza Rawzy, ucznia klasy 3aG. W piątek 11 maja nasz trzecioklasista wziął udział w XVII edycji „Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym” organizowanym przez Zarząd Województwa Opolskiego.

Nasz gimnazjalista pomyślnie przeszedł etap szkolny konkursu oraz I część etapu wojewódzkiego, kwalifikując się do części ustnej.

Uczestnicy najpierw zmagali się z trzydziestoma pytaniami testowymi, a następnie dwunastka najlepszych, między innymi nasz uczeń, odpowiadała przed komisją na dwa wylosowane pytania sprawdzające wiedzą o samorządzie terytorialnym oraz naszym województwie.

Na koniec każdy uczestnik musiał przedstawić komisji gminę, w której mieszka, przy wsparciu przygotowanej przez siebie prezentacji multimedialnej.

Naszemu finaliście gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Konkursart

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I w Opolu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Klauzula informacyjna Zgadzam się