foto1

     Chłopcy - Filip Witola, Radek Cebula, Damian Węgrzynowicz, Michał Czerniak, Maciej Kurus, Kacper Gajda, Kacper Bendych, Kuba Soboń, Wojciech Ziemba, Aleksander Kuriata oraz Mateusz Świstuń po zdobyciu mistrzostwa Opola oraz wygraniu półfinału wojewódzkiego byli gospodarzami rozgrywek finałowych na szczeblu wojewódzkim.
     I tym razem okazali się najlepsi, pokonując Zespół Szkół Elektrycznych z Opola, Liceum Ogólnokształcące z Zawadzkiego, Liceum Ogólnokształcące z Grodkowa. W ubiegłym roku szkolnym chłopcy również zaszli daleko w rozgrywkach - byli wicemistrzami województwa. W tym roku spełniły się marzenia o najwyższym podium!
     Jak widać, całoroczna praca pod kierunkiem Pana Marka Jagielskiego okazała się drogą do sukcesu!
mistrzowie piłki ręcznej 2018
 

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I w Opolu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Klauzula informacyjna Zgadzam się