foto1

         W środę 6 czerwca klasy patronackie naszej szkoły, tj. 1f i 2f udały się z wizytą do siedziby firmy Capgemini przy CH Karolinka. W programie „Drzwi Otwartych” znalazły się między innymi „Tour po biurze” pod opieką pracowników firmy, wykład na temat profilu firmy dla klasy 1f, warsztaty z pracą w grupach czy quiz z nagrodami.

         Nasi uczniowie dowiedzieli się dużo nowych rzeczy na temat pracy w firmie outsourcingowej. Mogli porozmawiać z pracownikami o ich obowiązkach oraz ich ścieżkach kariery zawodowej. Dopytać, co jest ważne w procesie rekrutacyjnym do firmy. W części warsztatowej nasza młodzież poznała często stosowane zwroty i słowa niemieckie przydatne w codziennej pracy, które może samodzielnie utrwalać za pomocą otrzymanych w prezencie od firmy fiszek do nauki języka niemieckiego. Bardzo ciekawe okazało się również odsłuchanie typowej rozmowy pracownika firmy z klientem oraz jej analiza.

        Krótko mówiąc, same superlatywy! Kolejny raz potwierdza się, że współpraca z Capgemini przynosi wiele korzyści, o czym najlepiej świadczy fakt, iż firma uruchamia kolejne klasy patronackie na wzór naszej, poza granicami naszego miasta.

Capgemini 1 12.06.2018Capgemini 4 12.06.2018Capgemini 12.06.2018

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I w Opolu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Klauzula informacyjna Zgadzam się