foto1

42450719 332470540648201 3594424526198276096 n     Darek Kucharek to niezwykle wrażliwy, skromny, młody człowiek, który od mniej więcej dwóch lat przelewa swoje myśli na kartki papieru. Nie bardzo pozwala nam, swoim znajomym, kolegom, koleżankom, nauczycielom, nazywać tych zapisków "poezją" :)... ale my wszyscy wiemy, że to PRAWDZIWA POEZJA! Płynąca z doświadczeń Darka, głębokich refleksji, wrażliwości, mądrości, dojrzałości, subtelności... Można by tutaj jeszcze długo, długo wyliczać zalety osobowości Darka... ale On i tak z właściwym sobie dystansem i pokornym uśmiechem podsumuje nasze pochwały słowem - "przesada" :) Darek swoją poezję woli raczej określać mianem "Myśli Wiatru" - tak nazwał swoją stronę, na której co jakiś czas pojawiają się Jego nowe utwory. Z tekstu na tekst coraz lepsze. Część z nich będzie można usłyszeć w niecodziennej scenerii, w wykonaniu aktorów Teatru Lalki i Aktora w Opolu - Pani Barbary Lach oraz Pana Andrzeja Mikoszy, a także w autorskiej interpretacji - Ireny Boty i Darka. Zapraszamy chętnych do przyjścia i wsłuchania się w niezwykłe "Myśli Wiatru".

Jesienne debiuty 2017

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I w Opolu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Klauzula informacyjna Zgadzam się