foto1

Dominik Augustyniak        Dominik Augustyniak to ubiegłoroczny absolwent naszego liceum. Choć Jego życie nie jest usłane różami, Dominik ma w sobie niewyczerpane pokłady optymizmu, przekonania i wiary w to, że każdy kolejny dzień jest cennym darem od losu. Ambicja i upór, pracowitość i determinacja pozwalają osiągać Dominikowi wszystko, co sobie zamierzy.
        Cóż! Matura zdana na piątkę! Studia w toku! Egzamin z prawa jazdy zaliczony…
        Jakie jest kolejne marzenie Dominika? Zdobyć fundusze na to, by przystosować samochód do Jego niepełnosprawności… Czy uda Mu się je zrealizować? Myślę, że dużo zależy od nas! Pomóżmy Dominikowi spełnić Jego marzenie!!!

https://www.siepomaga.pl/dominik-augustyniak

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I w Opolu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Klauzula informacyjna Zgadzam się