logobalu

Warunkiem uczestnictwa w Balu jest dostarczenie zgody rodziców/prawnych opiekunów (do pobrania w SU, u p. mgr Anny Zomerskiej - sala 104 lub u wyznaczonych przedstawicieli z każdej klasy) oraz zapoznanie się z regulaminem (do pobrania poniżej).

Do pobrania:

Regulamin balu - pdf >>

Drodzy Uczniowie!
Przedstawiamy Wam dotychczasowe ustalenia dotyczące Balu:

Termin:
piątek, 20.04.2018r.

Miejsce:
sala gimnastyczna ZSO I w Opolu

Koszt biletu:
13 zł (1 zł z każdego biletu zostanie przekazane na rzecz organizacji pomagającej zwierzętom: TOZ Opole)

Sprzedaż biletów:

Zgody na udział w balu:
Do pobrania u wyznaczonych osób w każdej klasie u p. mgr Anny Zomerskiej oraz w SU.

logobalu

Na początku stycznia br. Samorząd Uczniowski przeprowadził ankietę dotyczącą organizacji Balu Wiosennego w szkole. Pytaliśmy uczniów m.in. o to czy chcą aby takie wydarzenie miało miejsce. Tak prezentują się wyniki:

Czy chcesz aby w naszej szkole odbył się Bal Wiosenny?
a) Tak 64%
b) Nie 36%

Czy wziąłbyś udział w takim balu?
a) Tak 57%
b) Nie 43%

Pokryłabyś/pokryłbyś koszty biletu w wysokości ok. 15zł?
a) Tak 51%
b) Nie 49%

W związku z powyższym, Samorząd podejmuje się zadania i zorganizuje pierwszy taki
w naszym liceum Bal Wiosenny!