W górę

foto1

Dyrektor szkoły:

  • mgr Zofia Godlewska - nauczyciel historii - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wicedyrektorzy:

  • mgr Beata Primke - nauczyciel historii i wos
  • mgr Dorota Wołyniec- nauczyciel języka polskiego

Nauczyciele języka polskiego:

  • mgr Marzena Dysiewicz-Rerich
  • mgr Bożena Muszyńska-Iwanków
  • mgr Katarzyna Madera
  • mgr Anna Trzebuniak
  • mgr Agnieszka Pawelec

Nauczyciele języka angielskiego:

  • mgr Ewa Futkowska
  • mgr Elżbieta Konopacka
  • mgr Małgorzata Mika
  • mgr Joanna Radaczyńska
  • mgr Anna Szeląg
  • mgr Mariusz Szuster
  • mgr Grzegorz Tutak
  • mgr Iwona Witkowska
  • mgr Sylwia Zduniak-Olszok
  • mgr Anna Zomerska

Nauczyciele języka niemieckiego:

  • mgr Daria Bursy
  • mgr Monika Fiedorowicz-Rąbalska
  • mgr Justyna Kruk

Nauczyciele języka francuskiego i hiszpańskiego:

  • mgr Anna Szeląg
  • mgr Joanna Wajer-Kochanek
  • mgr Anna Zomerska

Nauczyciele historii i WOS-u:

  • mgr Aleksandra Antoniewicz
  • mgr Edmund Kulig 
  • dr Janusz Popera
  • mgr Beata Primke
  • dr Bartłomiej Janicki

Nauczyciele wiedzy o kulturze:

  • mgr Renata Kosytorz

Nauczyciele geografii:

  • mgr Edmund Kulig
  • mgr Agnieszka Michalska
  • mgr Adrian Nowak
  • dr Janusz Popera

Nauczyciele chemii:

  • mgr Beata Kata
  • mgr Monika Staś
  • mgr Piotr Nabrzuchowski

Nauczyciele fizyki:

  • mgr Andrzej Ausztol
  • mgr Urszula Derek
  • mgr Agnieszka Tomalak

Nauczyciele informatyki:

  • mgr Barbara Andrzejewska 
  • mgr Mariusz Jakubowski
  • mgr Piotr Wajs

Nauczyciele matematyki:

  • mgr Barbara Andrzejewska
  • mgr Ewa Jakubowska
  • mgr Agnieszka Tomalak
  • mgr Aleksandra Wyskida
  • mgr Bernarda Zarzycka

Nauczyciele biologii:

  • mgr Małgorzata Kubat
  • mgr Adrian Nowak
  • mgr Małgorzata Ociepa 
  • mgr Aleksandra Wyskida

Nauczyciele wychowania fizycznego:

  • mgr Halina Bakalarz
  • mgr Aleksandra Fabiańczyk
  • mgr Marek Jagielski
  • mgr Małgorzata Kuszkiewicz
  • mgr Agnieszka Liro-Jończy
  • mgr Bartosz Ross
  • mgr Agnieszka Sporin

Nauczyciele podstaw przedsiębiorczości:

  • mgr Andrzej Ausztol
  • mgr Monika Fiedorowicz-Rąbalska
  • mgr Edmund Kulig
  • mgr Agnieszka Sporin 
  • mgr Piotr Wajs

Nauczyciele edukacji dla bezpieczeństwa:

  • mgr Edmund Kulig
  • mgr Agnieszka Sporin

Nauczyciele religii:

  • dr Grzegorz Filipowski
  • mgr Renata Kosytorz
  • mgr Piotr Wajs

Nauczyciele bibliotekarze:

  • mgr Barbara Błyszczakowska
  • mgr Anna Bęben
  • mgr Katarzyna Leks 
  • mgr Małgorzata Balwierczak

Psycholog szkolny:

  • mgr Anna Wójciak-Sokołowska
  • mgr Kamil Chrustowski

Pedagodzy szkolni:

  • mgr Halina Faraś
  • mgr Halina Nikiel 

Doradca zawodowy:

  • mgr Urszula Derek

Nauczyciele przedmiotów artystycznych:

  • mgr Małgorzata Łyko-Szczygieł
  • mgr Renata Kosytorz

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I w Opolu